SkyRes Mieszkania to część niesłychanie prestiżowej inwestycji określanej nazwą kompleks biurowo-mieszkaniowy SkyRes.

Piękna lokalizacja praktycznie w ścisłym centrum Rzeszowa jest wręcz doskonała dla klientów uwielbiających wielkomiejski styl życia.

Innowacyjny wygląd mieszkań, dobry standard wykończenia, garaże w podziemiach

sprostają wymaganiom nawet naprawdę wymagających osób. Pośród ponad 300 mieszkań znajdujących się na 19 piętrach są zarówno niewielkie mieszkanka dwupokojowe, jak również ogromne apartamenty położone na ostatnich piętrach, z wspaniałym widokiem na Rzeszów.

Kompleks SkyRes położony jest między ul. Lubelską, a ulicą Warszawską, w samym centrum miasta. Z tego miejsca w każde miejsce można dotrzeć pieszo – do najmodniejszej galerii handlowej w mieście, kin, kompleksów sportowych, klubów, restauracji. Zaledwie kilka minut będzie zajmować dojechanie do autostrady A4, i kilkanaście do Lotniska Rzeszów – Jasionka.

Mieszkania SkyRes to też świetna inwestycja. Budowane są bowiem tuż przy budynku biurowym SkyRes Warszawska, pierwszym tego typu obiekcie o dużej powierzchni klasy A w Rzeszowie. Własne biura posiadają w tym miejscu nowoczesne firmy a także międzynarodowe korporacje na przykład PwC, Deloitte. W planach zaś jest już nowy biurowiec SkyRes Lubelska (mniej więcej. 17 tyś m2 ).

Kompleks SkyRes to luksusowy adres oraz ostatnia możliwość kupna lokalu mieszkalnego w tak dobrej lokalizacji.